autorizovaný distributor tiskových řešení

e-CONCEPT

Managed Document Services - program e-CONCEPT.

Hlavní cíle programu e-CONCEPT:

Identifikovat skryté náklady a uvědomit si potenciál pro optimalizaci

Počty fyzických dokumentů, čas na zpracování a náklady na tisk jsou obvykle výrazně vyšší, než si společnosti uvědomují. Důvod: přestože se jedná o zdroj významných potenciálních úspor, chybí většině firem služba profesionálního tiskového řešení, řízení a správa dokumentů v elektronické podobě.

Bližší pohled na zpracování dokumentů

Hlavními viditelnými náklady jsou investice do samotných zařízení, spotřebních materiálů a služeb. Již zde se setkáváme se skrytými náklady, jako jsou správa služby, spotřeba energií, servis zpracování dokumentů a úroveň podpory dispečinku servisních oddělení. Veškeré tyto náklady představují až 60% z celkových nákladů na tisk.

 

Mnoho společností má potíže s posuzováním nákladů na řízením dokumentů. Často postrádají přesný výčet o počtu zařízení, o počtech typů zařízení a systémů pro tisk. Klíčovými faktory jsou potom, úroveň využití zařízení, účel individuálních tiskových úloh, chování uživatelů, objemy tisků a spotřeba energií, které nejsou k dispozici a mnohdy jsou obtížně získatelné. To je pravý okamžik pro program TOSHIBA MDS (managed document services).MDS / e-CONCEPT brožura - CZE

 


V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps