autorizovaný distributor tiskových řešení

SYSTÉMY PRO SPRÁVU DOKUMENTŮ

Systémy pro správu dokumentů 2


Systémy pro správu dokumentů 2

Dokument Management Systém

Dodáváme komplexních řešení digitální správy a archivace dokumentů postavených na platformě pro správu dokumentů.

Spisová služba

Systém elektronické spisové služby (dále SSl) umožňuje vedení spisové služby v souladu s právními normami a směrnicemi vztahujícími se k spisové službě a archivaci písemností. SSl kompletně zajišťuje i oběh dokumentů (tzv. workflow).

Elektronický archivační systém

Slouží pro ukládání veškeré administrativní agendy Vaší firmy, jako jsou například smlouvy, faktury, objednávky, výkazy nebo elektronická pošta. Systém výrazně urychluje práci s dokumenty i jejich oběh skrze Vaši společnost a zároveň je chrání proti neoprávněnému přístupu.

Knižní, mapové a speciální skenery i2S

Jsme technologickým partnerem či autorizovaným distributorem řady výrobců špičkových digitalizačních zařízení: I2S, Microform, Panasonic, Contex, OCE, Fujitsu, Canon. Dodáváme skenery pro digitalizaci dokumentů, knih, velkoformátových předloh, filmů, mikrofilmů atd.

Workflow

Workflow výrazně zrychlí a zjednoduší firemní procesy. Dokumenty obíhají v elektronické podobě a jsou okamžitě dostupné. Managementu poskytuje nástroj pro určení slabých míst v procesu zpracování dokumentů a lepší kontrolu práce zaměstnanců.

Workflow pracuje jako kontrolní jednotka e-mailové platformy, uživatel přitom může plynule řešit dále celý proces přes důvěrně známou poštovní aplikaci. Workflow zajišťuje potřebnou průkaznost a kontrolu procesu.


CHCI VĚDĚT VÍCE

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps