autorizovaný distributor tiskových řešení

SOFTWAROVÁ ŘEŠENÍ PRO SPRÁVU TISKU

PaperCut MF


PaperCut MF

PaperCut je přední softwarové řešení pro sledování, stanovení kvót, a reportování síťového tisku a/nebo využití Internetu. Jedná se o cenově výhodný systém, pověstný jak množstvím užitečných funkcí, tak snadným ovládáním.

 PaperCut dnes zaznamenává tisk více než milionu uživatelů ve více než 60 zemích po celém světě.

  • Tiskové kvóty
  • Zjištění nákladů a reportování tisku
  • Kvóty a sledování využití Internetu
  • Snadné nasazení a správa​

PaperCut je systém pro stanovení kvót, zpoplatňování a sledování síťového tisku a využití Internetu, vhodný k prosazení odpovědného využívání IT zdrojů. Jde o vysoce kvalitní více-platformové řešení navržené, aby splňovalo požadavky zvláště škol, univerzit, ale i jiných organizací. Umožňuje různé varianty nasazení od skrytého monitorování, přes stanovení a sledování kvót, až po zpoplatňování pomocí předplacených karet.


CHCI VĚDĚT VÍCE

PODOBNÉ PRODUKTY

TOSHIBA e-STUDIO2555CSE

TOSHIBA e-STUDIO2555CSE

Barevná digitální kopírka, formát A3+/A6R, rychlost 25 str./min (ČB), 25 str./min (bar.), měsíční zatížení 40.000 stran.

ZOBRAZIT DETAIL

Docházkové systémy

Docházkové systémy

Evidenční docházkový systém na bázi otisků prstů nebo RFID bezkontaktních karet pro firmy, které nejsou spokojeny s evidencí docházky svých zaměstnanců.

ZOBRAZIT DETAIL

YSOFT SafeQ

YSOFT SafeQ

Systém na sledování nákladů, řízení přistupů k jednotlivým funkcím. Vhodné pro zákazníky, kteří chtějí mít své náklady pod kontrolou.

ZOBRAZIT DETAIL

eFMS

eFMS

Systém pro hromadnou správu a sledování všech síťových zařízení. Pomocí systému EFMS můžete sledovat, spravovat Vaše zařízení, nastavovat pravidelné reporty nebo replikace hromadné konfigurace.

ZOBRAZIT DETAIL

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps