autorizovaný distributor tiskových řešení

O nás

elites MDS - autorizovaný distributor značky TOSHIBA pro ČR

Ryze česká společnost elites MDS, s.r.o. byla založena za účelem profesionální reprezentace, nabídky produktů a služeb renomovaných značek v oboru poskytování tiskových služeb a softwarových nástrojů v oblasti reprografie, řízení a správy dokumentů.

Společnost elites MDS, s.r.o. je přímým partnerem společnosti TOSHIBA TEC GERMANY IMAGING SYSTEMS GMBH. Na trhu České republiky je společnost elites MDS s.r.o. v roli autorizovaného distributora a zastoupení tiskových řešení, tiskáren, multifunkčních zařízení, produkčních kopírovacích a tiskových systémů značky TOSHIBA s celorepublikovou působností.

K jednomu z našich prodejních programům patří optimalizace tiskových prostředí a pracovních procesů, kde se setkáváme s fyzickou, ale také elektronickou formu dokumentů. Nasazením našeho řešení s programovým názvem MDS (MANAGED PRINT/DOCUMENT SERVICES) vám pomůžeme dosáhnout vašich obchodních cílů a staneme se součástí vašeho týmu.

Jsme tým s vyspělým KNOW-HOW a letitou praxí v oboru prodeje a outsourcingu tiskových řešení a práce s dokumentem jak v papírové, tak i v elektronické podobě.

Do realizace všech projektů vkládáme renomé našeho celého týmu, které je od prvních dnů spolupráce, s vámi, vaši hmatatelnou zárukou kvalitních produktů, efektivního řešení a poctivě odvedené práce. Náš operační rádius přímého zastoupení pokrývá celé území České republiky a díky partnerské spolupráci také území EU. Naše produkty a služby jsou dostupné jak pro jednotlivce, středně velké podniky tak i pro právní subjekty s mezinárodní působností.

Naše letité zkušenosti v oboru nabízíme firmám a společnostem privátního sektoru stejně tak i institucím se státní majetkovou účastí a dozorem. Naše dlouhodobá vize spočívá ve vybudování prosperující a renomované, výhradně české společnosti. Přestože je jedním z našich dlouhodobých cílů zisk a prosperita, což považujeme za základní kámen každého podnikání, nezapomínáme plnit cíle z oblasti lidských zdrojů v podobě nabídky pracovních příležitostí. Právě proto patří k našim dlouhodobým cílům expandující společnosti bezpečné a stabilní pracovní prostředí pro celý tým společnosti elites MDS, s.r.o.
V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps