autorizovaný distributor tiskových řešení

SYSTÉMY PRO SPRÁVU DOKUMENTŮ

DOCU-X OCR

DOCU-X OCR je systém pro automatické vytěžování (rozpoznávání) požadovaných údajů z naskenovaných a elektronických dokumentů. Díky tomu odpadá nutnost údaje z dokumentů přepisovat např. do informačního systému.

Již nemusíte přepisovat data z dokumentů do ERP

Systém DOCU-X OCR za Vás vyčte data ze skenovaných nebo elektronických dokumentů a uloží je do Vašeho ERP nebo jiného informačního systému.

Validace vstupních dat proti datům v informačním systému

Systém umožňuje automatickou validaci (kontrolu) vytěžených i zadaných údajů. Při vytěžení nebo zadání hodnoty atributu dojde ke kontrole hodnoty ve Vašem ERP systému, a pokud je hodnota chybná, je vytěžený atribut zvýrazněn červeně a je vypsán důvod, proč je daná hodnota nesprávná.

Automatické zpracování dokumentů bez zásahu uživatele

S DOCU-X OCR může být pořízení a správné uložení dokumentu pouze otázkou vložení papírového dokumentu do skeneru. Naskenované dokumenty nebo jiné dokumenty v elektronické podobě uložené do vstupního adresáře mohou být zpracovány zcela automaticky.

 

Snížení času potřebného na pořizování dokumentů

V DOCU-X OCR jsou z dokumentů vytěžovány údaje podle naučených šablon, dokument je tak uložen se správnými popisnými daty i bez zásahu uživatele. Již nemusíte dokument nikam manuálně ukládat ani přepisovat data do systému. Uložení dokumentu s DOCU-X OCR může být pouze otázkou vložení „papíru“ do skeneru. Tento postup Vám ušetří čas při ukládání dokumentů a Vy se tak můžete soustředit na Váš core business.

Snížení chybovosti dat

Při manuálním přepisování dat z tištěných dokumentů vznikají chyby velmi snadno. S použitím DOCU-X OCR se jim můžete vyhnout a výrazně tak snížit chybovost zpracovávaných dat.

Vytěžená data jsou validována dle nastavených pravidel, vytěžené hodnoty mohou být také ověřeny kontrolou oproti jiným datovým zdrojům, například ve Vašem informačním systému. Texty načtené z dokumentu s nízkou spolehlivostí vytěžení, mohou být předloženy ke kontrole uživateli, čímž je riziko uložení chybné hodnoty minimalizováno.

Snížení nákladů

Snížením pracnosti při pořizování dokumentů, automatickou kontrolou dat na vstupu a automatickým zpracováním dokumentů ušetříte čas Vašich pracovníků nejen při pořizování dokumentů, ale také následně, když Vaši pracovníci nemusí řešit různé anomálie v datech díky automatické kontrole dat na vstupu.


CHCI VĚDĚT VÍCE

PODOBNÉ PRODUKTY

e-BRIDGE Re-Rite

e-BRIDGE Re-Rite

e-BRIDGE RE-RITE je aplikace běžící na hostitelském počítači (serveru), která zpřístupňuje dokumenty zpracované pomocí OCR mnoha uživatelům za cenu jedné licence.

ZOBRAZIT DETAIL

Capture and Store

Capture and Store

e-BRIDGE Capture & Store převádí dokumenty do digitální formy a překonává propasti mezi papírovými dokumenty, naskenovanými obrázky a systémy řízení informací.

ZOBRAZIT DETAIL

DOCU-X DMS

DOCU-X DMS

DOCU-X DMS komplexně řeší problematiku ukládání, správy a práce s elektronickými i naskenovanými dokumenty a datovými zprávami. Díky tomuto systému je práce s dokumenty výrazně efektivnější a bezpečnější.

ZOBRAZIT DETAIL

DOCU-X Workflow

DOCU-X Workflow

DOCU-X Workflow zajišťuje řízení toku dokumentů (schvalovacích procesů) a úkolů. Vždy tak máte přehled, kde se určitý dokument (úkol) nachází, v jakém je stavu v rámci schvalování a tím získáváte výrazně větší přehled o Vaší společnosti.

ZOBRAZIT DETAIL

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps