autorizovaný distributor tiskových řešení

DOCHÁZKOVÉ SYSTÉMY

Docházkové systémy


Docházkové systémy

Pokud chcete zefektivnit a vylepšit evidenci docházky zaměstnanců máme pro vás dobrou zprávu „dorazili jste do cíle“.

Společnost elites MDS s.r.o. vám nabízí odbornou konzultaci v procesu evidence zaměstnanců a společně vybereme, pro vás, optimální evidenční docházkový systém.Nedílnou součástí našich komplexních služeb v oblastí evidenčních docházkových systémů je jejich instalace, zprovoznění a následná správa dodaného řešení.
Nabízíme vám efektivní propojení docházkového systému s dalšími systémy a procesy ve vaší společnosti, jako jsou například tiskové služby. V této oblasti vám dokážeme nabídnout moderní tiskové řešení s prvky inteligentního tisku a tisku na vyžádání. Jednoduše tak skloubíte evidenci docházky a například optimalizaci tiskového prostředí s ekonomickou úsporou na provozních nákladech v oblasti tisku, kopírování a skenování.

 

Nabízíme evidenční docházkový systém na bázi otisků prstů nebo RFID bezkontaktních karet pro firmy, které nejsou spokojeny s evidencí docházky svých zaměstnanců. Společnost elites MDS s.r.o. vám nabídne, zrealizuje a bude vám spravovat komplexní profesionální řešení, které vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců. Na vaší straně pak ušetříme váš drahocenný čas při měsíčním zpracování docházky.


CHCI VĚDĚT VÍCE

PODOBNÉ PRODUKTY

YSOFT SafeQ

YSOFT SafeQ

Systém na sledování nákladů, řízení přistupů k jednotlivým funkcím. Vhodné pro zákazníky, kteří chtějí mít své náklady pod kontrolou.

ZOBRAZIT DETAIL

V Olšinách 2300/75
100 00 Praha 10 – Strašnice
IČ: 293 64 051, DIČ: CZ293 64 051

+420 245 008 600
+420 245 008 608
info@elites.cz

Napište nám, zavoláme Vám zpět

google maps